Výměna a vrácení

Při nákupu z Lookeshoes.com máte na výměnu či vrácení až 30 dnů a to zdarma!


Nepoužité a nenošené zboží nám můžete jednoduše vrátit až do 30 dnů od převzetí zásilky a to zdarma. Pohodlně si jej vyzkoušíte doma a v případě, že Vám nebude vyhovovat, jej zabalíte a odešlete zpět.

Vrácení je zdarma přes Zásilkovnu. Na pobočce Zásilkovny, které naleznete zde, nadiktujete kód, který obdržíte v emailu s odesláním objednávky. Obsluha na prodejně sama podle nadiktovaného kódu vytiskne štítek a nalepí na zásilku. Zboží nám v pořádku doručí a my výměnu/vrácení vyřídíme. 

 

Pokud se rozhodnete pro vrácení přes jiného přepravce, náklady standardně hradíte dle ceníku zvoleného přepravce. Poté Vám bude vrácena částka za náklady. (Cena nejlevnější dopravy dle občanského zákoníku a obchodních podmínek

O průběhu a zpracování výměny nebo vrácení, budete vždy informování emailem.

 

Jak obuv vrátit?

Vracené zboží dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Zásilku zaneste na nejbližší pobočku Zásilkovny, které naleznete zde. Na pobočce nadiktujete kód, který obdržíte v emailu s odesláním. Obsluha sama vytiskne štítek a nalepí na zásilku. Zboží nám bude doručeno v pořádku zpět. 


Přiložte kopii dokladu o nákupu a přímo na ni připište číslo Vašeho účtu (zákazníci ze Slovenska také IBAN/SWIFT číslo bankovního účtu). Peníze za zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 7mi dnů od doručení zboží na naši adresu (pokud není shon peníze vracíme obratem). Ideálně využijte náš návratový-list ⇓. , nebo ten, který máte v zásilce.

 

Pokud zvolíte jiného dopravce, než vrácení zdarma Zásilkovnou:

Zasílejte zboží na adresu:

 ,,VRÁCENÍ,,
Looke shoes
Na Hutích 582/3
160 00, Praha 6
   

Neposílejte zboží pro vrácení na dobírku. Zboží nebude přebráno a zásilka odejde zpět odesílateli.

Jak zboží vyměnit?

Pokud Vám doručené zboží z nějakého důvodu nevyhovuje, nesedí Vám například velikost ale máte o něj i přesto zájem. Rádi Vám jej vyměníme za velikost větší nebo jinou barvu, dle Vašeho požadavku. 


Zásilku zaneste na nejbližší pobočku Zásilkovny, které naleznete zde. Na pobočce nadiktujete kód, který obdržíte v emailu s odesláním. Obsluha sama vytiskne štítek a nalepí na zásilku. Zboží nám bude doručeno v pořádku zpět. 

Do zásilky přiložte kopii dokladu o nákupu a přímo na ni připište, za co přesně chcete zboží vyměnit: kód či model, barva a velikost.  Pro nejrychlejší vyřízení použijte náš návratový-list ⇓., nebo ten z doručené zásilky. Zboží Vám vyměníme a obratem pošleme zpět.

 

Pokud zvolíte jiného dopravce, než vrácení / výměna zdarma Zásilkovnou:

Zasílejte zboží na adresu:

,,VÝMĚNA,,
Looke shoes
Na Hutích 582/3
160 00, Praha 6

 

Neposílejte zboží pro vrácení na dobírku. Zboží nebude přebráno a zásilka odejde zpět odesílateli.

 

Původní balení zboží:

Obal není věcí nákupu ani součástí koupené věci. Zboží si můžete vyzkoušet, nemělo by však dojít k jeho zjevnému opotřebení. Je třeba brát v úvahu náklady, které budeme mít s uvedením do původního stavu a které mohou být požadovány k úhradě. S ohledem na různorodost zboží mohou být tyto náklady různě vysoké a řeší se individuálně. Tyto náklady pak mohou být započteny s částkou za vrácené zboží.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz