Výměna a vrácení

Na výměnu & vrácení u nás máte 30 dnů a to zdarma!

Váháte s výběrem velikosti? Vyzkoušejte obuv v pohodlí domova a pokud Vám nesedne, jednoduše ji vraťte zdarma na jakékoliv Zásilkovně.

  • Vyzkoušejte pohodlně doma - Boty můžete vyzkoušet doma nebo v domácím prostředí. Pro úspěšné vrácení musí být obuv nenošena a nepoužita.
  • Nevyhovující obuv můžete jednoduše & zdarma vrátit - Pokud Vám obuv nesedne, můžete ji zdarma vrátit nebo vyměnit za jinou.
  • Vyplňte návratový list, který obdržíte v zásilce - Pro rychlé vyřízení vyplňte návratový list, abychom věděli, zda si přejete obuv vyměnit nebo vrátit peníze
  • V zásilce naleznete kód pro vrácení - Tento kód nadiktujete na pobočce Zásilkovny (všechny pobočky naleznete zde), kde budete obuv vracet. Kód najdete v emailu i v zásilce. Můžete jej nadiktovat nebo napsat na balíček.
  • Balíček míří k nám - Jakmile nadiktujete kód, obsluha Zásilkovny vytiskne štítek a Zásilku nám odešlou zpět. 
  • Vrácení / výměnu vyřídíme do 2 - 3 dnů

 

*Pokud se rozhodnete pro vrácení přes jiného přepravce než výše uvedená Zásilkovno, náklady standardně hradíte dle ceníku zvoleného přepravce. 

 

Vše k vrácení

Vracené zboží dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Zásilku zaneste na nejbližší pobočku Zásilkovny, které naleznete zde. Na pobočce nadiktujete kód, který obdržíte v emailu s odesláním. Obsluha sama vytiskne štítek a nalepí na zásilku. Zboží nám bude doručeno v pořádku zpět. 


Přiložte kopii dokladu o nákupu a přímo na ni připište číslo Vašeho účtu (zákazníci ze Slovenska také IBAN/SWIFT číslo bankovního účtu). Peníze za zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 7mi dnů od doručení zboží na naši adresu (pokud není shon peníze vracíme obratem). Ideálně využijte náš návratový-list ⇓. , nebo ten, který máte v zásilce.

 

*Pokud zvolíte jiného dopravce, než vrácení zdarma Zásilkovnou:

Zasílejte zboží na adresu:

 ,,VRÁCENÍ,,
Looke shoes
Na Hutích 582/3
160 00, Praha 6
   

Neposílejte zboží pro vrácení na dobírku. Zboží nebude přebráno a zásilka odejde zpět odesílateli.

Vše k výměně

Pokud Vám doručené zboží z nějakého důvodu nevyhovuje, nesedí Vám například velikost ale máte o něj i přesto zájem. Rádi Vám jej vyměníme za velikost větší nebo jinou barvu, dle Vašeho požadavku. 


Zásilku zaneste na nejbližší pobočku Zásilkovny, které naleznete zde. Na pobočce nadiktujete kód, který obdržíte v emailu s odesláním. Obsluha sama vytiskne štítek a nalepí na zásilku. Zboží nám bude doručeno v pořádku zpět. 

Do zásilky přiložte kopii dokladu o nákupu a přímo na ni připište, za co přesně chcete zboží vyměnit: kód či model, barva a velikost.  Pro nejrychlejší vyřízení použijte náš návratový-list ⇓., nebo ten z doručené zásilky. Zboží Vám vyměníme a obratem pošleme zpět.

 

*Pokud zvolíte jiného dopravce, než vrácení / výměna zdarma Zásilkovnou:

Zasílejte zboží na adresu:

,,VÝMĚNA,,
Looke shoes
Na Hutích 582/3
160 00, Praha 6

 

Neposílejte zboží pro vrácení na dobírku. Zboží nebude přebráno a zásilka odejde zpět odesílateli.

 

Detailní podmínky:

30 denní lhůta na vrácení se rozumí: 30 dnů od chvíle převzetí zásilky od přepravce do chvíle kdy jej odešlete zpět

Pokud bude obuv jevit známky nošení / použití, bude Vám zaslána zpět, za což Vám mohou být účtovány náklady spojené se znovu odesláním.

Obal není věcí nákupu ani součástí koupené věci. I přesto Vás prosím o vrácení v původním obalu, velmi nám tím usnadníte další uvedení do prodeje a náklady s tím spojené. 

Tyto podmínky platí pro země ČR a SK.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz