Lednové slevy winter-2 Prohlédnout kotníkové

Doprava a platba

Níže naleznete veškeré možnosti dopravy a platby v e-shopu Lookeshoes.com. 

Doprava zdarma je při nákupu nad 2000 Kč do výdejen Zásilkovny.

 

Doprava

 

Česká Republika

 

1,GLS - 149 Kč 

Kurýrní služba, která zásilky doručuje na Vámi zvolenou adresu. Obvyklá doba doručení je druhý pracovní den od expedice. Řidiči, který Vám zboží doveze, můžete zaplatit hotově nebo kartou. V den doručení by Vás měla přepravní služba informovat o čase doručení.

gls

 

2, PPL - 139 Kč

Kurýrní služba, která zásilky doručuje na Vámi zvolenou adresu. Obvyklá doba doručení je 1-2 pracovní dny od expedice. V případě nezastižení na adrese Vám zásilku uloží na nejbližším výdejním místě PPL. Řidiči, který Vám zboží doveze, můžete zaplatit hotově nebo kartou. V den doručení by Vás měla přepravní služba informovat o čase doručení.

logo-ppl

 

3, Zásilkovna - od 69 Kč 

U služby Zásilkovna můžete vybírat ze dvou způsobů doručení: 

a, Doručení do pobočky Zásilkovna, kterých je aktuálně více než 7 000. Doručení bývá obvykle do 1 - 2 pracovní dny a cena je 69 Kč. Doprava je nad 2000 Kč zdarma. Po doručení objednávky obdržíte SMS zprávu s kódem. Zboží si následně v odběrném místě můžete vyzvednout dle otevírací dobry dané pobočky. 

b, Doručení na adresu kurýrem: Zásilkovna umožňuje doručit zboží přímo na Vaši adresu, smluvním přepravcem DPD nebo přímo kurýrem Zásilkovny. Doručení bývá 1 - 2 pracovní dny a cena je 99 Kč. 

Zasilkovna-logo

 

4, Česká pošta - 149 Kč

Česká pošta doručuje Vámi objednané zboží na Vaši adresu, v případě zájmu, či nezastižení na adrese, uloží zásilku na nejbližší pobočce České pošty k Vašemu bydlišti. Doručení bývá 1 - 2 pracovní dny. V den doručení by Vás měla přepravní služba informovat o čase doručení.

ceska-posta-logo(1)

 

Slovensko

 

1,Zásilkovna - od 4 Euro

U služby Zásilkovna můžete vybírat ze dvou způsobů doručení:

a, Doručení do pobočky Zásilkovna, kterých je aktuálně více než 7 000. Doručení bývá obvykle do 1 - 3 pracovní dny a cena je 4 Euro. Doprava je nad 1000 Kč zdarma. Zboží si následně v odběrném místě můžete vyzvednout dle otevírací dobry dané pobočky. 

b, Doručení na adresu kurýrem: Zásilkovna umožňuje doručit zboží přímo na Vaši adresu, smluvním přepravcem DPD nebo přímo kurýrem Zásilkovny. Doručení bývá 1 - 3 pracovní dny a cena je 6 Euro. 

zasilkovna-sk_1

 

2,Slovenská pošta - od 9 Euro

Slovenská pošta doručuje Vámi objednané zboží na Vaši adresu, v případě zájmu, či nezastižení na adrese, uloží zásilku na nejbližší pobočce k Vašemu bydlišti. Doručení bývá 1 - 3 pracovní dny.

slovenska-posta-logo_1

 

 

Platba

Objednávka můžete uhradit způsoby: 

 

1, Převodem 

Bezhotovostní převod na číslo účtu, které obdržíte při vytváření a v potvrzení objednávky na emailu. Po připsání částky na náš účet zboží ihned odesílám. Tento způsob platby je zdarma. 

 

2, Online kartou (ComGate)

Bezhotovostní platba kartou online. Při odeslání objednávky budete vyzvání k přechodu na platební bránu ComGate, kde vypíšete číslo Vaši karty a další potřebné údaje. Částka za objednávku se po vyplnění strhne a připíše na náš účet. Zboží poté ihned odesíláme.

Platba probíhá v šifrovaném jazyce a je proto bezpečná. Tento způsob platby je zdarma. 

Restart platby – Platební brána ComGate nabízí možnost opakovat neúspěšnou platbu. Zákazník si může znovu vybrat platební metodu, kterou chce využít, a také zadat jinou platební kartu. 

 

Poskytovatel platební brány: 

ComGate Payments, a.s. ( https://www.comgate.cz/ )

Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové

E-mail: platby-podpora@comgate.cz

Tel: +420 228 224 267

 

3, Dobírkou

Pokud zvolíte tento způsob platby, znamená to, že budete platit kurýrovi při doručení zboží. Většina kurýru je již vybavena platebním terminálem, můžete proto na místě platit kartou nebo hotově. V případě jistotu doporučujeme, ověřit si v den rozvozu na tel. kurýra, zda terminál má. Tento způsob platby je zpoplatněn 20 Kč. 

 

 

Veškeré ceny dopravy a plateb jsou aktuální ve chvíli vytváření objednávky. 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz