Tabulka velikostí

Jak změřit velikost a vybrat v Looke tu správnou?

U každého modelu najdete nad výběrem velikost tabulku, kde je uveden název modelu a jeho rozměry s doporučením. Můžete si změřit chodidlo a porovnat s rozměry v tabulce.

 

Pokud u Vámi vybrané obuvi není uvedena tabulka pro konkrétní modely, můžete se řídit naší všeobecnou tabulkou velikostí.

Nezapomeňte, že můžete obuv vyzkoušet doma, a pokud Vám nesedne, jednoduše ji zdarma vrátit.

Vyhledejte plochu pro měření

 

Nejlepším způsobem je využít zeď, či další rovnou plochu. K ploše nebo ke zdi přiložte papír aby hranou kopíroval danou plochu. Dále pak připravte tužku či propisku

Použijte papír a tužku

 

Postavte se na na papír a chodidlo přimáčkněte k ploše patou. Připravenou tužkou udělejte rovnou čáru v nejdelším bodě kam chodidlo sahá, obvykle palec. 

Získání rozměru chodidla

 

Teď už jen stačí změřit rozměr mezi stranou papíru u vybrané plochy, například zdi, a čárou. K tomuto rozměru přidejte 0,5 cm.  Rozměr, který Vám vyjde pak porovnejte z naší tabulkou.
 

   

 

V potaz je také vhodné brát, že je pravá kůže přírodní materiál a stále pracuje. Proto při chůzi mírně povolí a roztáhne se.

I pokud však velikost netrefíte, nic se neděje. U nás můžete zboží zdarma vyměnit i vrátit. A to až do 30 dnů. Více informací zde.

 

      Dámské         

Velikosti v EU

tabulka-velikosti-vseobecna-looke-vel

Délka vložky v CM

tabulka-velikosti-vseobecna-looke-rozmer

         

 Pánské
     
pánské--tabulka
 
 
 
 
 
Máte nějaké dotazy či požadavky? Neváhejte nás kontaktovat na telefonu nebo prostřednictvím chatu.
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz