Tabulka velikostí

Jak změřit velikost a vybrat v Looke tu správnou?

Trefit velikost obuvi při první objednávce není snadný úkol. Máme tu proto tabulku velikostí, která by měla co nejvíce odpovídat každému modelu.

Pokud si nejste jisti, že Vám obvyklá velikost bude sedět, změřte si chodidlo a spolu s údaji v tabulce porovnejte rozměry.

Vyhledejte plochu pro měření

 

Nejlepším způsobem je využít zeď, či další rovnou plochu. K ploše nebo ke zdi přiložte papír aby hranou kopíroval danou plochu. Dále pak připravte tužku či propisku

Použijte papír a tužku

 

Postavte se na na papír a chodidlo přimáčkněte k ploše patou. Připravenou tužkou udělejte rovnou čáru v nejdelším bodě kam chodidlo sahá, obvykle palec. 

Získání rozměru chodidla

 

Teď už jen stačí změřit rozměr mezi stranou papíru u vybrané plochy, například zdi, a čárou. K tomuto rozměru přidejte 0,5 cm.  Rozměr, který Vám vyjde pak porovnejte z naší tabulkou.
 

   

 

V potaz je také vhodné brát, že je pravá kůže přírodní materiál a stále pracuje. Proto při chůzi mírně povolí a roztáhne se.

I pokud však velikost netrefíte, nic se neděje. U nás můžete zboží zdarma vyměnit i vrátit. A to až do 30 dnů. Více informací zde.

 

      Dámské         

Dámské-tabulka

         

 Pánské
     
pánské--tabulka
 
 
 
Kromě velikosti můžete také zvolit vhodnou šíři boty, informace o šíři obuvi naleznete zde.
 
 
Máte nějaké dotazy či požadavky? Neváhejte nás kontaktovat na telefonu nebo prostřednictvím zprávy.
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz