Vyrazili jsme v Shamay ke Königsee

Titulní_jezero_Königsee3

  

Kouzelný výlet a naše obuv Looke v hlavní roli? Dokonalá kombinace! Vyrazili jsme v naší kožené obuvi Shamay, abychom Vám mohli předat zkušenosti nejen z měst, ale i náročnější přírody. 

Kam jsme v kožené obuvi Looke vyrazili?

Naším cílem bylo nejčistší a jedno z nejhlubších jezer v Německu i celé Evropě - jezero Königsee. Jezero je hluboké 190m a leží přímo uprostřed národního parku a je obklopeno kolem dokola horami. Z hladiny tohoto ledovcového jezera se zvedá prudký svah 2 kilometry vysokého úbočí známé hory Watzmann. Na břehu jezera také stojí známý kostel Sv. Bartoloměje, kam se můžete nechat dovézt lodí a užít si tak skvělý zážitek. My jsme se na cestu k jezeru vydali autem, cestou cca pět hodin.

Díky povětrnostním podmínkám, které u jezera jsou jsme zvolily právě obuv Shamay, abychom vyzkoušeli odolnost kůže i v náročnějším terénu, než jsou městské uličky.

Vyrazili jsme v Shamay k jezeru Königsee

Kožené workery Shamay

Proč zrovna tento model? Shamay jsou velmi designové kotníkovky, které máme v několika barvách - vínové, žluté, hnědé, tmavě šedé a spoustu dalších krásných podzimních odstínů. Jsou to jedny z obuvi, které na podzim nesmí chybět v žádném botníku. 

Celokožený svršek nám zaručuje odolnost a dlouhou životnost. Je doplněn o výraznější stylové šněrování se stříbrnými cvočky. Vyšší pryžová podešev s hlubokým vzorem zabraňuje kluzkým povrchům. Díky kožené stélce Looke je pohodlí samozřejmostí, ideální výška boty ke kotníku neomezuje v pohybu a postranní zip je ideální pro snadné nazutí. Výplň obuvi dodá potřebný pocit tepla.

S čím je naše kolegyně kombinovala? Jeden den vyhrála kožená bunda a černé džíny, a druhý outfit - šedý kabátek s černými legíny, který se hodil spíše na procházky přilehlého městečka.

Jak se Shamay osvědčily?

Po nachozených x kilometrech kolem jezera jsme se nechali svést lodí ke kostelíku. Ke kostelu Sv. Bartoloměje jsme museli přes dřevěné molo, které bylo samozřejmě vlhké a kluzké, tudíž to byl ideální případ toho vyzkoušet si podešev. Na kluzkém povrchu Shamay nezklamaly a držely nohu v bezpečí. Ani po celodenní chůzi - centrum, les, kamenité cestičky a převýšení nás nezklamaly. Celou dobu držely krásné teplo, a příjemně držely na noze. Na co si dát pozor jsou příliš mokré terény, přece jen jsou dělané spíše pro každodenní dlážděné ulice. Ale po vyšlapaných kamenitých cestách to nebyl žádný problém.

 

Za nás 100% doporučení na klidné podzimní výlety do přírody nebo města. 

Objevte Shamay

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz