Výměna a vrácení zdarma

O nás

logo-looke

Looke shoes

Děláme pohodlné boty z pravé kůže. 

Pokud patříte mezi ty, kteří výběru správné a kvalitní obuvi věří, jste tu správně. Každý dává přednost jinému stylu, barvám a designu. Všechny nás ale pojí chtíč po maximálním pohodlí.

Značka byla založena ve Francii, a nyní spojuje mezinárodní tým lidí, jejímž úkolem je skloubit francouzský design a maximální pohodlí.

Looke-brand-image

Historie

Looke vznikly s pár prvními modely, které se ujaly především u zákazníků hledající kombinaci zdravotnické a klasické obuvi. Kombinovaly totiž jednoduchý vzhled, vhodný ke každé příležitosti s pohodlnou koženou stélkou.  

Design a střihy, které kladou vysoký důraz na pohodlí, se s postupem let stále zlepšovaly a dnes už je každý vnitřek boty přizpůsoben tak, jak si každodenní nošení žádá. Kožená stélka Looke je tvarovaná podle chodidla a optimálně se mu přizpůsobí. 

Milujeme barvy a barvy milují Looke. Málokde byste hledali tak širokou paletu barev jako v Looke, která rok co rok navazuje a vyčnívá z botníku tisíců zákazníků.

Dnes jsou Looke součástí několika zemí, spojují poctivé řemeslo evropských ševců, osobitý design, komfort a samozřejmě zákazníky, kteří na kožené boty vsází.

Kůže a zase kůže. Materiál, za kterým stojíme.

Kůže je od pradávna osvědčenou součástí obuvi. Postupem let se ovšem uzpůsobuje a mění tak, aby byla vhodná a komfortní pro každodenní cestování. Při správné péči je to pak skvělá investice zaručující dlouhou životnost.

 Looke stojí na kvalitní kůži, kterou získáváme od známých a osvědčených evropských dodavatelů. S kůží následně pracují ševci, kteří za pomoci ní tvoří kožené boty, které znáte.

  

lookeshoes-histori-image1    lookeshoes-histori-image3

 

Od balerín, přes polobotky, po kotníkové boty

Boty je potřeba odlišit do každého období. Proto všechny materiály a designy dělíme dle jednotlivých potřeb období. V Looke najdete lehké a děrované kožené balerínky, které jsou letní i jarní volbou do ulic i zaměstnání. Sandále na klínku nebo bez. Polobotky s perforované nebo celokožené, které v široké paletě barev nakombinujete s každým jarním outfitem. Celoroční tenisky, které byste měli mít v botníku vždy, jako univerzální obuv. A samozřejmě podzimní a zimní kotníkovky v teniskovém stylu, nebo workery a polokozačky do nepříznivého počasí.

  

Žijeme obuví

Za spousty let tvorby kožené obuvi od návrhu, přes výrobu ševcovským řemeslem, po přizpůsobování komfortu. Víme o našich botách vše. Proto Vám dokážeme s výběrem poradit nejen online ale i na našich prodejnách. Looke najdete ve stovkách prodejen v Evropě. Může se tisíce spokojených zákazníků mýlit? Posuďte sami.

looke-box

Inspirujte se s námi a inspirujte nás

Nové a nové Looke se každou sezónu rodí, aby dokázaly, že kožené boty mohou být módní a pohodlný parťák v každodenních dobrodružstvích. Inspirací pro nás nejsou jen nové trendy, ale především Vy.
Jak se obuv vyrábí? 
 
 
Do nabídky obuvi
 
  
 
lookeshoes-histori-image2
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz