Získejte výhody klubu Looke

O nás

logo-looke

Looke shoes

Boty jsou věcí, která neodmyslitelně patří k našemu každodennímu životu. 

Pokud patříte mezi ty, kteří výběru správné a kvalitní obuvi věří, jste tu správně. Každý dává přednost jinému stylu, barvám a designu. Všechny nás ale pojí chtíč po maximálním pohodlí.

Značka byla založena ve Francii, a nyní spojuje mezinárodní tým lidí, jejímž úkolem je skloubit francouzský design a maximální pohodlí.

Looke-brand-image

Historie

Looke vznikly s pár prvními modely, které se ujaly především u zákazníků hledající kombinaci zdravotnické a klasické obuvi. Kombinovaly totiž jednoduchý vzhled, vhodný ke každé příležitosti s pohodlnou koženou stélkou.  

Design a střihy, které kladou vysoký důraz na pohodlí, se s postupem let stále zlepšovaly a dnes už je každý vnitřek boty přizpůsoben tak, jak si každodenní nošení žádá. Kožená stélka Looke je tvarovaná podle chodidla a optimálně se mu přizpůsobí. 

Milujeme barvy a barvy milují Looke. Málokde byste hledali tak širokou paletu barev jako v Looke, která rok co rok navazuje a vyčnívá z botníku tisíců zákazníků.

Dnes jsou Looke součástí několika zemí, spojují poctivé řemeslo evropských ševců, osobitý design, komfort a samozřejmě zákazníky, kteří na kožené boty vsází.

Kůže a zase kůže. Materiál, za kterým Looke stojí.

Kůže je od pradávna osvědčenou součástí obuvi. Postupem let se ovšem uzpůsobuje a mění tak, aby byla vhodná a komfortní pro každodenní cestování. Při správné péči je to pak skvělá investice zaručující dlouhou životnost.

 Looke stojí na kvalitní kůži, kterou získáváme od známých a osvědčených dodavatelů. S kůží následně pracují ševci, kteří za pomoci ní tvoří kožené boty, které znáte.

Kůže ale není vše, co na kožených polobotkách, teniskách nebo kotníkové obuvi, naleznete. Mezi další dobře zvolenou část musí patřit podešev, neboli podrážka boty. Správná podešev hraje roli nejen v designu celé boty, ale především v odolnosti a pohodlí.

Posledním vhodně zvolený kousek jsou doplňky v podobě zipu, tkaniček, kovových cvočku nebo podšívek. Tyto kousky tvoří sice malou, ale velmi podstatnou část celku. 

Každý jeden výběr nás s postupem času naučil, jak jej co nejvhodněji zvolit. 

V nejnovějších kolekcích však nezapomínáme ani na látkové modely, které se staly oblíbené hlavně díky jejich lehkosti.

 

lookeshoes-histori-image1    lookeshoes-histori-image3

 

Od balerín, přes polobotky, po kotníkové boty

Boty je potřeba odlišit do každého období. Proto všechny materiály a designy dělíme dle jednotlivých potřeb období. V Looke najdete lehké a děrované kožené balerínky, které jsou letní i jarní volbou do ulic i zaměstnání. Sandále na klínku nebo bez. Polobotky s perforované nebo celokožené, které v široké paletě barev nakombinujete s každým jarním outfitem. Celoroční tenisky, které byste měli mít v botníku vždy, jako univerzální obuv. A samozřejmě podzimní a zimní kotníkovky v teniskovém stylu, nebo workery a polokozačky do nepříznivého počasí.

  

Žijeme obuví

Za spousty let tvorby kožené obuvi od návrhu, přes výrobu ševcovským řemeslem, po přizpůsobování komfortu. Víme o našich botách vše. Proto Vám dokážeme s výběrem poradit nejen online ale i na našich prodejnách. Looke najdete ve stovkách prodejen v Evropě. Může se tisíce spokojených zákazníků mýlit? Posuďte sami.

looke-box

Inspirujte se s námi a inspirujte nás

Nové a nové Looke se každou sezónu rodí, aby dokázaly, že kožené boty mohou být módní a pohodlný parťák v každodenních dobrodružstvích. Inspirací pro nás nejsou jen nové trendy, ale především Vy.
Jak se obuv vyrábí? 
 
 
Do nabídky obuvi
 
  
 
lookeshoes-histori-image2
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz