O nás

ZNAČKA   |   VÝROBA   |   VIZE

 

logo-looke

Děláme pohodlné boty z pravé kůže. Pokud patříte mezi ty, kteří výběru správné a kvalitní obuvi věří, jste tu správně. 

Každý dává přednost jinému stylu, barvám a designu. Všechny nás ale pojí chtíč po maximálním pohodlí. 

 

o lookeshoes

Kůže, materiál za kterým stojíme

Kůže je od pradávna osvědčenou součástí obuvi. Postupem let se přizpůsobuje a mění tak, aby byla vhodná a komfortní pro každodenní cestování. Při správné péči je to pak skvělá investice, zaručující dlouhou životnost. Looke stojí na kvalitní kůži, kterou získáváme od osvědčených evropských dodavatelů. S kůží následně pracují ševci, kteří za pomoci ní tvoří kožené boty, které znáte.
 
o lookeshoes

Pohodlí je u nás na první místě

Hezký design a nejdražší kůže by pro nás nic neznamenala, pokud bychom se ve výsledné obuvi necítili komfortně. V Looke proto volíme měkké kůže, optimálně lehké podešve (k danému typu obuvi), a samozřejmě měkčenou stélku - přizpůsobující se chodidlu. Dáváme také pozor, aby vnitřek obuvi nedřel, a tím byl spolehlivý parťák na celý den.
 
o lookeshoes

Historie

Značka byla založena ve Francii. Prvními modely byly polobotky, které se rychle ujaly. Vymezovali se totiž svým vysokým komfortem.  Postupem let se Looke vyvíjela a v současnosti je rozšířená ve stovkách evropských prodejen.
 

Lookeshoes.com

Značka Looke, rozšířená především ve francouzských kamenných prodejnách, se s námi začala od roku 2016 dostávat do prodejen v České Republice, Slovensku, později Německu a dalších evropských zemí.

Od roku 2019 nabízíme a zaštiťujeme francouzskou značku Looke online.


 


 

Výroba Looke

Každý pár obuvi prochází celou řadou návrhů, přípravy, šití a dalších procesů, které spolu tvoří finální vzhled a vlastnosti Looke. Cílem Looke je dopřát Vám, našim zákazníkům, nejen krásný vzhled a dlouhou životnost obuvi, ale především také pohodlí, které je pro naše nohy důležité. 

Výběr materiálu není dobré podceňovat. Proto v Looke bereme kůži od známých a osvědčených dodavatelů. Ta je dodávána v rolích, které se dále zpracovávají a připravují pro ševce a výrobu.

Při výrobě většinu procesů držíme u klasického obuvnického řemesla.

Švec dostává připravený materiál a spojuje k sobě kožené panely svršku. Pečlivě prošitý svršek dostává tvar boty a přidává se podešev. Po nasazení na kopyto přichází doplnit detaily v podobě tkaniček, cvočku a zipů. 

o lookeshoes

 

Vize

Našim cílem je zákazníkům ukázat, že kůže není pouze dobrá investice, ale může být také velmi pohodlná. Neženeme se do trendů a zrovna oblíbených stylů, na úkor pohodlí. Vždy Vám chceme nabídnou pohodlnou, kvalitní a neokoukanou koženou obuv, na kterou se můžete spolehnout.

Jelikož se k nám vy, naši zákazníci, stále vracíte, můžeme Vám nabízet nové a nové Looke. Děkujeme.

 

Objevit Looke

 

lookeshoes-histori-image2

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz