Co nazout, když se láme léto s podzimem

Také byste byli rádi, pokud by léto nikdy nekončilo? Tomu bohužel tak není a v zářijových měsících už je potřeba sáhnout po jiné obuvi, než tomu bylo v těch předešlých. Máme pro Vás však spousty tipů, které se budou do tohoto měnícího se období hodit. 

Nemůže to být jiná kategorie, než kožených tenisek. Ty jsou díky jejich provedení a odolné kůži, pro přechod do chladnější části roku, jako stvořené. 

Jak vybrat ty správné tenisky?

I když se bavíme o výběru do následujícího období, kožené tenisky jsou dobrou investicí, kterou nazujete v průběhu celého roku a to i několik sezón. Proto je dobré správný výběr nepodcenit.

V první řade proto zvolte správnou velikost. Doporučujeme v obuvi nechat alespoň jeden centimetr rezervu mezi palcem a špičkou boty. Kůže je přírodní materiál, který stále pracuje, proto také trochu povolí. Nevsázejte na to ale příliš a rezervu raději ponechejte. Více informací naleznete v našem článku jak vybrat velikost zde. 

V zářijových měsících budou skvělou volbou především lehčí a nízké tenisky Looke. My osobně bychom vsadili na výrazné barvy, kterými nejen, že rozzáříte návratový outfit zpět do pracovního prostředí ale budou se hodit také k měnící se přírodě.

Na výběr máte také z různých šířek. Dobré je vzít v potaz také výšku podešve. Pro tyto měsíce doporučujeme nižší podešve, které ale u zmiňovaných lehkých tenisek bývají.

Co nazout, když se láme léto s podzimem
Co nazout, když se láme léto s podzimem

Moderní design a odolná kůže, dámské tenisky Looke z posledních sezón

V poslední kolekci jsme představili několik nových typů, které si hned oblíbila řada zákaznic.

První model nese název Lyric. Tyto dámské kožené tenisky jsou v několika barevných variantách, jako je modrá, černá, hnědá, bílá nebo korálová. Typický je pro ně svršek z hladké kůže s postranní gumovou vsadkou. Mají nízkou pryžovou podrážku, která zaručuje odolnost ale zároveň jsou příjemně lehké. Zde platí, že v jednoduchosti je krása. Vsaďte na krásné barvy a naší kvalitní kůži. 

Dalším modelem jsou dámské kožené tenisky s názvem Marchelle. Tato dámská obuv přišla v barvě černé kůže. Černé průvleky pro šněrování spolu se stříbrným kovovým cvočkem výrazně podtrhují moderní design. Tenisky mají nižší a pevnou podešev. Vnitřek je z latexové stélky a lehkým zateplením, aby byly vhodné na pohodlné celodenní nošení už za teplejších podzimních dnů.

V neposlední řade Vám představím tenisku s názvem Minnie. Jednoduchý design, který si vyhrává především s nude paletou barev, jako je šedá, béžová, hnědá a moderním městským stylem. Zvýrazněny jsou broušenou kůží. Tyto dámské tenisky mají vyšší podrážku ze silné pryže. Hodí se tak i do horšího a chladnějšího počasí. Stejně jako předcházející model mají měkčenou stélku Looke, která zajištuje vysoký komfort. Přirozené padnou k džínům v jakékoliv barvě.

Tyto tři modely přinesou do dámského botníku skvělé propojení moderního stylu na každý den s optimálním pohodlím.

Dámské tenisky, ve kterých budete jako v bavlnce

Zářijový měsíc nás znovu nutí ke každodenním cestám do práce, školy, nákupech a dalším povinnostem, kterých bylo v letní době dovolených a prázdnin méně. Dobré je proto zvolit nejen krásný styl obuvi ale zaměřit se také na její pohodlí.

Tenisky Looke jsou doplňovány měkčenou stélkou, která se v závislosti na daném modelu liší šířkou, tvarem a vyměkčením, vždy ale slibuje vysoký komfort. 

Choďte pohodlně v teniskách: 

Nichola a Mery. Klasika o které jsme Vám už nejedenkrát říkali. Tyto kožené tenisky mají velmi pohodlný vnitřek a spolu s tvarem, který je na podrážce s vyvýšenou patou, jsou v komfortu na prvním místě.

 

 

Co nazout, když se láme léto s podzimem
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz