Kožené boty - krása, elegance & nadčasovost

Krásné, elegantní a ještě k tomu nadčasové? To jsou zaručeně kožené boty

 

Každý z nás by měl mít ve svém botníku alespoň jeden pár kožené obuvi. Proč? Kožené boty patří mezi jedinečné kousky, které zaručí největší komfort a pohodlí. K tomu všemu jsou nadčasové, takže nikdy nevyjdou z módy. To, že jsou krásné a dokážou být i velmi elegantní víme asi všichni, ale ne každému tyto podstatné věci stačí k tomu, aby si koženou obuv pořídil. Sepsali jsme pro Vás, proč se vyplatí investovat do kožených bot. Nechte se provést světem kožené obuvi s Looke.

Kožené boty - největší komfort & pohodlí

 

Existuje několik typů chodidel. Nenajdeme na světě dva lidi, kteří by měli naprosto identická chodidla. Ať už se jedná o otisk chodidla, zakřivení nebo délku, každý máme úplně rozdílné chodidlo. O ručně šitých francouzských kožených botách jste už rozhodně slyšeli. Jsou krásné, originální, nadčasové a především pohodlné natolik, že sednou jako ulité. Málo značek má ručně šitou obuv a my jsme jednou z nich. Naše značka Looke je spojení tradičního francouzského stylu, ručně šité práce a v neposlední řadě kvalitního materiálu - a to kůže, která je vybírána po celém světě našimi nejlepšími ševci. Looke jsou jedny z nejkvalitnější kožené obuvi, které Vás uchvátí svým elegantním, jednoduchým a praktickým vzhledem s maximálním pohodlím a komfortem. 

Kožené boty - krása, elegance & nadčasovost

Výhody kožených bot

 

Věděli jste, že kožená obuv se dokáže přizpůsobit Vašemu chodidlu? Kožené boty díky této vlastnosti nabízejí úplně jiný pohled na pohodlí a novou úroveň komfortu. Výhodou je i dostatečná prodyšnost nejen u perforovaných modelů. Přestože je kožený materiál nepromokavý, umožňuje proudění vzduchu mezi uzavřeným prostorem boty a vnějším prostředím.

Výhody:

  • Elegantní, jednoduchý, originální vzhled & nadčasovost
  • Odolnost & Pevnost
  • Vytrvalá krása (při správné péči)
  • Prodyšnost
  • Pohodlnost & Komfort
  • Kvalitní materiál

 

A přesně tyhle všechny vlastnosti jsou důvod toho, proč milujeme kvalitní koženou obuv do které se opravdu vyplatí investovat o několik stovek víc.

Kůže - přírodní materiál, který Vás nikdy nezklame

 

Přírodních materiálů je opravdu hodně. Nemálo se o nich píše v různém denním tisku ať už v jakékoliv souvislosti. Kůže je jedním z nich. Naši ševci vybírají ty nejkvalitnější kůže po celém světě. Kožené boty jsou v dnešní době mimořádně vyhledávané i mladší generací a to pro jejich schopnost vydržet vlivy vnějšího prostředí. Při správné péči vydrží cokoliv, ať už jste v mokru nebo suchu, dopřejí Vám tu největší jistotu a pevný krok.

Kožené boty - krása, elegance & nadčasovost
Kožené boty - krása, elegance & nadčasovost

Péče o kožené boty

 

Mnoho lidí se bojí koženou obuv pořídit kvůli tomu, že neví, jak správně o koženou obuv pečovat nebo si myslí, že je to "zdlouhavé". Je jasně dané, že o každou obuv se musí pečovat, pokud chcete, aby Vám vydržela co nejdéle krásná a funkční. U kožených bot o to víc. Strach z pořízení kožených bot - je to spíš tím, že koženým botám prokazujeme více úcty, než ostatní obuvi díky jejich vyšší ceně, a proto se bojíme, aby jsme o ně pečovali správně a nezničili je - péče o koženou obuv je přitom tak snadná, více v našem článku zde

Ve prospěch kožených bot, tudíž jejich pořízení mluví nejedna vlastnost sepsána v tomto článku. Je jen na Vás, zda si chcete dopřát to nejlepší - věříme však, že si to zaslouží každý z nás, především naše nohy, které mají každodenní zátěž. Důležité je kromě materiálu zvolit i správný typ a šířku obuvi, která Vám bude vyhovovat i během celodenního nošení.

 

 

 

Přejeme Vám mnoho krásných zážitků a společných sezón s našimi koženými botami Looke!

Vaše Kateřina

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz