CAROLINA

Dámské polobotky Carolina. Kombinace, které budou Vaše nohy bavit.

 Hledáte kožené polobotky, které vyčnívají z řady ale zároveň je můžete zvolit k formálnějšímu i volnočasovému outfitu na městské procházky?

Model Carolina, který jsme si v aktuální inspiraci připravili obě věci splňuje.

 

carolina-baner-zapati-hp       carolina-lookeshoes-red-inspiration1

 

U této polobotky jsme mysleli na praktické využití v každém dni, oživené kombinací několika barev. Přednost můžete dát barevnému svršku s bílým lemem a stejně barevnou pryžovou podešví, nebo celo bílému svršku s bílým koženým lemem a barevnou podešví. 

Bílé kožené svršky v kombinaci s barevnou podrážkou jsou decentně výrazné a proto je také jednoduše sladíte i s tím nejmenším prvkem ve vašem šatníku. Oproti tomu celobarevný svršek je ideální pro výraznější styl. Ani v jednom výběru však neuděláte chybu. 

V barvách naleznete královsky modrou barvu, sytě červenou, závodní zelenou a růžovou. Z klasických nechybí žlutá, vínová a tmavě modrá.

 

Prohlédnout

 

Hladká kůže & perforace. Polobotky pro každý den

Jedna z hlavní znaků kožené polobotky Carolina je perforovaná část svršku. Ta je příjemné i v teplejších dnech, kdy pomáhá nohám lépe dýchat. Zbytek svržku je z hladké kůže a tvoří klasicky polobotkový výkroj s jemným prošitím, spojující moderní i elegantní styl.

Na zadní straně je pata zpevněna a přešita páskem. Celý styl těchto dámských polobotek upevňují elegantní úzké tkaničky a prošitý kožený lem nad podrážkou. 

Podešev je úzká a vyrobena z pryže s vroubkovaným vzorem. Pryž je odolná a snese i horší počasí.

 

Carolina-červena       Carolina-žluta

 

Jak na kombinace? 

 Jak jsme již zmiňovali, díky široké paletě barev nebudou brát tyto polobotky Vaší fantazii prostor. Celobarevné svršky se ideálně hodí k džínům nebo tmavým kalhotám. Bílé pak k bílým kalhotám i barevným, zde Vám postačí pouze jakýkoliv doplněk outfitu v barvě podrážky a v každodenním nošení se budete cítit skvěle.

 

Prohlédnout

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz