Krása a pohodlí bez kompromisů

Mokasíny Vivien - Krása a pohodlí bez vzájemných kompromisů

Co kdyby nebylo potřeba rozhodovat se mezi krásným designem a pohodlím? V případě dámských kožených mokasíny Vivien můžeme s klidným svědomím říci, že to potřeba není.

Podívejme se dnes proč...

Komfortní kůže s perforací

V Looke bereme kůži pouze od osvědčených dodavatelů a na standardu kvality neslevujeme. Je ale pravdou, že každý typ obuvi může mít sílu a pevnost jinou. Už jen v závislosti na daném období, designu a využití. 

Dámské mokasíny Vivien, o kterých se právě bavíme, mají ovšem kůži měkkou a hezky přizpůsobitelnou. V oblasti nártu je také doplněna roztahovací gumou, která se má ještě více přizpůsobit velikosti nártu. Vyznačují se šíří G pro standardní chodidlo, ale měly by sednout i ženám s malinko širší nohou. 

Rádi ovšem musíte mít perforaci, jinak Vás Vivien neosloví. Perforovaný svršek těchto dámských mokasín není sice přímo děrovaný ale za to na první pohled viditelný a mírně propouštějící vzduch k chodidlu.  

Vivien-fialové_1
Vivien-mix

Jak je to s designem

Je samozřejmostí, že sto lidí má sto chutí, a každému se proto líbí na své noze jiný kousek. 

Věříme však, že se stovky zákaznic, kteří si pochvalující vzhled mokasín v kombinaci s vysokým pohodlím, nemůže mýlit. 

Tyto kožené dámské mokasíny vynikají nejen perforací, jak už bylo řečeno, ale také obšitím, které spojuje bílou podešev a svršek. Ručně dělané šití je po celém obvodu a je na něj použita pevná a odolná nit. 

Tento styl kožené mokasíny se velmi jednoduše kombinuje na každodenní nošení do práce i na volný čas. Zvolit je můžete k džínům i kalhotám na běžný pracovní den, ale i k sukni na letní dovolenou a procházky po českých městech. Kombinace barev není příliš výrazná a proto jsou kombinace s šatníkem velmi příjemné.  

 

Přidejme pohodlí, které je v Looke neodmyslitelné

Stejně jako u většiny ostatních kožených bot Looke, se u Vivien používá naše latexová stélka potažena kůží. 

Rozdíl je v tom, že je zde opravdu vysoce vyztužena v oblasti paty a kolem ní. Chodidlo do mokasíny vpluje a stélka se noze doslova přizpůsobí. Potažení je komfortní i na bosou nohu. 

Zvláště si je oblíbí ženy, milující mokasíny s vyvýšenou patou. Vivien mají pryžovou podešev, která je vyšší a chodidlu přináší příjemný sklon.

Vivien-růžové

 

Dnes jsme si připomněli oblíbený model, který nejen, že vypadá skvěle ale zároveň je velmi pohodlný. 

Vsadíte na dámské mokasíny Vivien nebo prohlédnete další z výběru Looke shoes

 

 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz