Prohlédnout akční advent stromecek-1

Inspirujte se s Ginette

Novinka GINETTE.

 

Ginette jsou novinkou mezi celoročními teniskami u nás v Looke. Ale proč se tu dnes bavíme zrovna o nich? Je to odlišný model od těch, které jste u nás mohli vidět či vyzkoušet. V čem je tak jiný? Ginette otevírají novou kolekci L-WALK s měkčenou stélkou, ale především s odolnou a lehkou light thermo podešví. Jsou vyrobené z prvotřídní, kvalitní kůže a svršek je ve spojitosti s designem hladké a broušené kůže. 

Proč si Ginette zamilujete? Byly stvořeny pro kombinace volnočasových i pracovních příležitostí. Mají jedinečný, originální vzhled, který zaručeně zaujme a neomezuje v žádné míře Váš komfort. Ba naopak! Díky výrazné, ale lehké podešvi skoro necítíte, že by jste nějakou obuv na noze měly.

 

Ginette - s čím kombinovat?

 

Díky modernímu designu to není vůbec těžké. Tento model sladíte opravdu s čímkoliv. Jestli-že vyrazíte do města, na procházku, školy či práce, vždy budete šik a stylová. Díky čtyřem variantám barevnosti si vybere každý, ať už milovnice černé klasiky nebo bílo-béžové, Ginette jsou připravené na cokoliv. V nude barvách i základní černé klasiky jsme mysleli na to, aby šla tato kožená obuv kombinovat s co nejvíce styly, barvami a druhy outfitů. Neuděláte chybu ať už si vyberete černé džíny, kalhoty, sukni, kabát nebo bomber. Tento styl obuvi jde s dnešními trendy, proto lze krásně nakombinovat, jak se sportovními outfity, tak i s těmi elegantnějšími. Proto se nemusíte vůbec bát, že by kombinace nevypadala dobře.

 

Inspirace od týmu Looke

 

Inspirace_1

Kůže - definovaný základ pohodlí. Pro obuv značky Looke vybírají naši ševci kůži z celého světa, aby byla obuv tvořena kvalitně a dopřála Vám pohodlí po celý den.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz