CARROLIN

Elegantní styl, jednoduchost & cíleně mířená barevnost - to jsou kožené baleríny Carrolin.

 

Jednoduchý lehký model s perforovanou kůží, které Vám zaručí komfort a pohodlí. Jsou vytvořeny do letních měsíců, aby jste se cítili, co nejlépe. Výrazné děrování totiž nechává Vaše chodidlo příjemně dýchat po celý den.  

Kožené dámské baleríny hodící se na každodenní nošení do práce, posezení s přáteli či na procházku parkem - nezradí Vás ani na nerovných povrchách. 

 

Carrolin-modra      Carrolin-bila

 

CARROLIN

 

Tento model letních kožených balerín kombinuje elegantní i volnočasový styl, který zaujme nejedno oko. V různých barvách & bílé kombinaci ho máme s barevnými podrážkami jako např.: zelená, růžová, červená, atd... 

Pohodlnost stélky Looke a prodyšnost dírek v kůži dokáže v letních dnech krásně nohu ochlazovat. Jsou velmi lehké, tudíž nezatěžují chodidla a Vy s nimi můžete zažívat letní radovánky bez těžkých nohou po celý den.

Kůže - definovaný základ pohodlí. Pro obuv značky Looke vybírají naši ševci kůži z celého světa, aby naše obuv byla stvořena s nejvyšší kvalitou. Obuv Carrolin je postavena na odolných podešví, které se kloubí s komfortní stélkou a spojují s nápaditým svrškem. 

 

 

Carroline4      Carroline5

 

Inspirace na letní dny

Verze3

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz