Obuv letošní zimy 2022

Zima klepe na dveře a vy stále nemáte ve svém botníku ani jeden vhodný pár na toto období? Nevadí! My Vám rádi poradíme, jaké kožené boty budou hitem letošní zimy a ve kterých budete rozhodně in. 

V nejchladnějších dnech je dobré se rozhodnout pro zimní koženou obuv, která nejen zahřeje Vaše chodidla, ale i jejich podrážka bude mít důležitou roli, aby Vás chránila před kluzkými povrchy. V těchto dnech, kdy na nás čeká sníh, louže, bláto, sůl je dobré se o koženou obuv správně starat, aby vydržela ve stejném stavu, jako když jste si jí pořídili - jak správně pečovat o koženou obuv naleznete v tomto odkazu.

Nastydnutí bývá nejčastěji v zimním období, které je způsobeno prochladnutím chodidel. Většinou je to z nedostatečného obutí při venkovních aktivitách, kdy především milovníci tenisek vyrazí ven v nevhodné obuvi pro toto období. Riziko může výrazně snížit právě kvalitní kožená zimní obuv.

 

Základem je kvalitní materiál

Základ zimní obuvi je především kvalitní materiál. Ten by měl být nepromokavý, ale zároveň i izolační, protože když jsou venku mrazy zůstat pouze v suchu nestačí. Co za materiál tedy vévodí už stovky let? Kůže! Ta by měla být v každém případě nepromokavá. V případě zimní kožené obuvi Vás čeká komfort díky vnitřní kožené stélce Looke a zateplení vnitřku obuvi. Kůže je zároveň velmi přizpůsobivý materiál, a proto se kvalitní kožená obuv po nějakém čase zformuje tak, aby nošení bylo ještě příjemnější za každých podmínek.

 

Looke-brand-image

 

Výška zimní obuvi 

Každý z nás už milionkrát slyšel větu "Nastydnou ti kotníky!", jakmile v zimě vyšel ven v nízkých teniskách nebo ohrnutých džínách. Výška boty hraje velmi důležitou roli. Při výběru kožené obuvi na toto období proto volte vyšší boty. Co znamená vyšší obuv? Jsou to kotníkové boty, které zabrání profouknutí či prochladnutí a jsou designovány od kotníků výše. V naší nabídce Looke Vám můžeme nabídnou mnoho kotníkové obuvi, včetně polokozaček či kozaček. 

 

Kvalitní zimní podrážka 

Dalším zásadním prvkem, jak vybrat správnou koženou zimní obuv je podrážka. Ta by v případě zimní obuvi měla být protiskluzová s hlubokým vzorem. Čím vyšší podrážka, tím lepší. Například u typu obuvi workery jsou robustní, protiskluzové podrážky, které jsou schopné izolovat chodidlo od chladu země nebo jiného studeného povrchu. 

 

Naše tipy pro letošní zimu

 

FANTINE

 Moderní styl za každého počasí i situace? To je dámská kožená kotníková obuv značky Looke, která nese název FANTINE. Je stvořena do chladných dnů, aby Vaše nohy udržela v teple a suchu. Svršek je celokožený s výrazným šitím a má na sobě robustní šněrování se cvočky, které obuvi dávají lehký podtext extravagantnosti. Díky pryžové podrážce se vzorem zabraňují uklouznutí a vy tak dosáhnete nejvyššího komfortu pro Vaše chodidla.

 

Fantine-černé    Fantine-pískové

 

BRIDGITTE

Pravá kůže a moderní styl, to je dámská kotníková obuv značky Looke, která nese jméno BRIDGITTE. Je stvořena do chladných dnů, aby Vaše nohy udržela v teple a suchu. Svršek je celokožený s výrazným, velmi stylizovaným jazykem a šněrováním posazeným níže od jazyka, který dodává obuvi lehký nádech extravagance. Díky pryžové podrážce se vzorkem zabraňují uklouznutí.

 

Bridgitte    Bridgitte-černá

 

JENETTE

 Tato kotníková obuv, která nese název JENETTE v bílé barvě zaujme na první pohled. S její robustní podrážkou a výrazným šněrováním s kovovými prvky spojuje elegantnější styl se street stylem. Jednoduchost s výraznými prvky do sebe skvěle zapadá a boty tím vynikají velmi osobitým detailem pro styl. 
 

Jenette-písková    Bílé

 

MYCHELLE

 Tento model kotníkové obuvi nese název MYCHELLE. Je stvořen do chladných dnů, aby Vaše nohy udržel v teple. Svršek je celokožený s výrazným šitím a má na sobě robustní šněrování se cvočky, kterého si nelze nepovšimnout. Po straně je gumová vsadka pro lepší nazutí a pohodlnost. S touto koženou obuví rozhodně nešlápnete vedle a její nošení bude pro Vás jedna velká radost.

 

Bez-názvu-1Mychelle-písková_1    Černé1

 

SIMONE

 

Pravá kůže a moderní styl, to je dámská kotníková obuv značky Looke, která nese jméno SIMONE. Je stvořena do chladných dnů, aby Vaše nohy udržela v teple a suchu. Svršek je celokožený s výrazným zipem a šněrováním s cvočky. Díky pryžové podrážce se vzorkem zabraňují uklouznutí.

 

Simone-žlutá    Simone-zelená

 

LARAMIE 

Dámské kotníkové boty značky Looke s celokoženým svrškem nesou název LARAMIE. Špička obuvi je zpevněná a od nártu je veden až po okraj decentní hadí vzor. Měkčená latexová stélka zaručí pohodlí pro Vaše nohy i při dlouhých procházkách. Pokud se nebojíte trošku odvázat, je pro vás tento model tím pravým. Béžová barva se zlatou k sobě dokonale ladí a zaručí Vám nepřehlédnutelnost a jistý osobitý dojem.

 

zlaté     zlaté1

 

Do kategorie kotníkové obuvi

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz