Prohlédnout akční advent stromecek-1

Dámské kožené tenisky na jaro 2022

V hledáčku právě teď dámské kožené tenisky na jaro 2022!

Je správný čas provětrat nejen šatník, ale i botník a udělat si radost třeba novým párem sportovní nebo elegantní obuví v podobě kožených tenisek nebo pohodlných kožených dámských mokasín. Obujte se letos stylově a nasměrujte si váš hledáček do naší nabídky značky Looke, která je rozmanitá a obrovská od sportovních tenisek po velmi populární kožené mokasíny, které dodávají šmrnc i jinak spíše nevýraznému oblečení.

Ne nadarmo se říká, že doplňky jsou pomyslnou třešinkou na dortu, která dodává šmrnc. 

Jsou boty doplňkem? Rozhodně! I když boty nosíme „pouze“ na nohou, jsou důležitou součástí našich outfitů. Při výběru nových dámských mokasín v kůži, polobotek nebo stylových dámských kožených tenisek platí a vždy platilo to nejdůležitější – správně si vybrat a mít skvělý pocit a radost.

Dámské tenisky - komfort a 100% kůže 

Pravdou je, že v poslední době dávají ženy přednost pohodlnější obuvi před tou na vysokých podpatcích. Ne nadarmo je čas upozornit i na zásadní chyby při koupi nových dámských kožených bot. Tenisky Looke jsou doplňovány měkčenou stélkou, která se v závislosti na daném modelu liší šířkou, tvarem a vyměkčením. Vždy se pyšní vysokým komfortem při nošení.

Rádi vás také pustíme nahlédnout pod pokličku toho co frčí u nás a kterými kousky pootevíráme pomyslná vrátka jara v Looke. Za zmínku stojí velmi oblíbené modely jako jsou Lasene,  které máme v mnoha barvách.

Na plné čáře kožené dámské tenisky.

 

LAsene-modré
Lyric-bílé

Super tenisky - look pro ženy

Rozmanitost střihů a materiálových kombinací u nás nezná mezí. Zaměřit se na světlejší barvy a veselejší odstíny nebo si dopřát vzory v podobě dámských kožených tenisek na masivnější podešvi nebo sáhnout po modelu s nádechem elegance – to vše je možné, a i když to může znít bláznivě, dámské tenisky vedou na plné čáře napříč všemi generacemi.

Kožené mokasíny nezklamou...

Dámské luxusní mokasíny - nemůžete udělat chybu. Máme řadu mokasín, které se skvěle hodí k formálnějšímu či společenskému stylu. Pohodlně v nich vyrazíte do zaměstnání i na významnou událost. Mokasíny jsou skvělou volbou také pro volný čas a každodenní nošení. 

Mokasíny-modré

Inspirujete se naším výběrem z Looke?   

Vyřaďte staré páry, které už pravděpodobně nebudete nosit a protože teploty začínají šplhat nahoru zkuste zazářit dle jarního trendu třeba v kožených dámských mokasínách nebo dámských teniskách od nás!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz